38983 Salvador Dali, efter, litografiskt tryck, "The blue Owl"
Proveniens från Borstahusens konstförening på baksidan av tavlan.
Ej signerad, numrerad 52/350.
42x32cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |