39973 Dux, clubfåtöljer, 1980/90-tal.
Avtagbar skinnklädsel, Hjul.
Total sitsdjup 57 cm, sitshöjd ca 45/38 cm.
Bruksslitage, en hel del vattenfläckar, solblekt på ovan kant rygg.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |