46571 Ljusstakar, gustavianska, bemålat trä, 17/1800-tal

46571a_8dc0095e7470bcc_med.jpeg
  • 46571a_8dc0095e7470bcc_sm.jpeg
  • 46571b_8dc0095e8024568_sm.jpeg
  • 46571c_8dc0095e8cffbe9_sm.jpeg
  • 46571d_8dc0095e9e5cbb2_sm.jpeg
  • 46571e_8dc0095ebf90dab_sm.jpeg
  • 46571f_8dc0095ede41c44_sm.jpeg
  • 46571g_8dc0095efba033d_sm.jpeg
  • 46571h_8dc0095f18e4ce7_sm.jpeg
  • 46571i_8dc0095f3845943_sm.jpeg
  • 46571j_8dc0095f56cbdb1_sm.jpeg
  • 46571k_8dc0095f7596755_sm.jpeg
  • 46571l_8dc0095f94bcd3f_sm.jpeg
  • 46571m_8dc0095fb34074c_sm.jpeg
  • 46571n_8dc0095fd1c6f11_sm.jpeg
  • 46571o_8dc0095ff16ed23_sm.jpeg

Slitage, färgbortfall och avslag.

Höjd 28cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK