47061 Sidobord, 1950-tal

47061a_8dc0f472b68a176_med.jpeg
  • 47061a_8dc0f472b68a176_sm.jpeg
  • 47061b_8dc0f472c9910b8_sm.jpeg
  • 47061c_8dc0f472eb13add_sm.jpeg
  • 47061d_8dc0f4730bfaaf1_sm.jpeg
  • 47061e_8dc0f4732af05a4_sm.jpeg
  • 47061f_8dc0f4734a11463_sm.jpeg
  • 47061g_8dc0f4736718994_sm.jpeg

Med hjultrissor och tidningshylla.

Skiva i mahogny.

Genomgående låda som kan öppnas från bägge kortsidor..

72x59x42cm.. Bruksslitage, mycket slitage på skiva.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK