48563 Erik Wörtz för IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal

48563a_8dc3305c4807095_med.jpeg
  • 48563a_8dc3305c4807095_sm.jpeg
  • 48563b_8dc3305c592b24a_sm.jpeg
  • 48563c_8dc3305c7d802cc_sm.jpeg
  • 48563d_8dc3305c9af2af3_sm.jpeg
  • 48563e_8dc3305cb747130_sm.jpeg
  • 48563f_8dc3305cd17dd5b_sm.jpeg
  • 48563g_8dc3305ceb211ef_sm.jpeg
  • 48563h_8dc3305d041703b_sm.jpeg

Fanerat med teak.

Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan.

Mittendel med fyra lådor.

  • Skick:Smärre bruksslitage, Gott skick.
  • Storlek:L183xH77xD42cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK