52338 Stins/verkstadsstol i trä och gjutjärn, 1900-talets början.

52338a_8dc855d3a985e52_med.jpeg
  • 52338a_8dc855d3a985e52_sm.jpeg
  • 52338b_8dc855d3d3a2388_sm.jpeg
  • 52338c_8dc855d3f3bb98d_sm.jpeg
  • 52338d_8dc855d407e3239_sm.jpeg
  • 52338e_8dc855d4191fb3a_sm.jpeg
  • 52338f_8dc855d42b9b720_sm.jpeg
  • 52338g_8dc855d43ed6254_sm.jpeg
  • 52338h_8dc855d452c5714_sm.jpeg
  • 52338i_8dc855d46698918_sm.jpeg
  • 52338j_8dc855d47828b44_sm.jpeg
  • 52338k_8dc855d48a2f3a1_sm.jpeg
  • 52338l_8dc855d49d8211c_sm.jpeg
  • 52338m_8dc855d4b069f70_sm.jpeg
  • 52338n_8dc855d4c3bc13f_sm.jpeg

Lagning finns, behöver stabiliseras och förstärkas.

Snurrfunktion fungerar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK