54205 Statyetter i bronserad zink, Frankrike, Le Jour (Dagen) och Le Nuit (Natten), 1 par

54205a_8dcbde7519fe88e_med.jpeg
  • 54205a_8dcbde7519fe88e_sm.jpeg
  • 54205b_8dcbde752732e2d_sm.jpeg
  • 54205c_8dcbde7544a62b7_sm.jpeg
  • 54205d_8dcbde755f6caa9_sm.jpeg
  • 54205e_8dcbde75769c4d8_sm.jpeg
  • 54205f_8dcbde758f9e2f6_sm.jpeg
  • 54205g_8dcbde75a87e033_sm.jpeg
  • 54205h_8dcbde75c8405e1_sm.jpeg
  • 54205i_8dcbde75de59561_sm.jpeg
  • 54205j_8dcbde75f04e899_sm.jpeg
  • 54205k_8dcbde760d4d328_sm.jpeg
  • 54205l_8dcbde762601bae_sm.jpeg

På träsockel.

  • Skick:Skador, avslag, slitage.
  • Storlek:Högsta 50cm inklusive sockel.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK