54368 L.M.Ericsson, Stockholm, "Rikstelefon", tidigt 1900-tal

54368a_8dcc275554b4729_med.jpeg
  • 54368a_8dcc275554b4729_sm.jpeg
  • 54368b_8dcc2755613e29c_sm.jpeg
  • 54368c_8dcc27557e6dce9_sm.jpeg
  • 54368d_8dcc27559bdcad9_sm.jpeg
  • 54368e_8dcc2755bb0c185_sm.jpeg
  • 54368f_8dcc2755d4d645d_sm.jpeg
  • 54368g_8dcc2755f4a10ac_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK