54791 Skolplanscher, äldre yrken, skomakare, ullberedning, linberedning, målare, bokbindare, 5st

54791a_8dccbf82b8f2f35_med.jpeg
  • 54791a_8dccbf82b8f2f35_sm.jpeg
  • 54791b_8dccbf82c292103_sm.jpeg
  • 54791c_8dccbf82d46b13f_sm.jpeg
  • 54791d_8dccbf82fcdae5f_sm.jpeg
  • 54791e_8dccbf831d878ae_sm.jpeg
  • 54791f_8dccbf833336ff3_sm.jpeg
  • 54791g_8dccbf836109abc_sm.jpeg
  • 54791h_8dccbf838423daf_sm.jpeg
  • 54791i_8dccbf8398753a4_sm.jpeg
  • 54791j_8dccbf83c2c20dc_sm.jpeg
  • 54791k_8dccbf83e345063_sm.jpeg
  • 54791l_8dccbf83f7f8da6_sm.jpeg
  • 54791m_8dccbf8424a724b_sm.jpeg
  • 54791n_8dccbf8445692d5_sm.jpeg
  • 54791o_8dccbf845868d16_sm.jpeg
  • 54791p_8dccbf84867dd58_sm.jpeg

Tecknade av Urban Rejle på 1930-talet.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:68x85cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK