55333 Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack, Studio Åhus, vas i glas
Signerad Studio Åhus Sweden, daterad 1993.
Vas i lila glasmassa, öppning i två ändar.
- Skick:Inga anmärkningar.
- Storlek:Längd 30cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |