57580 Lennart Sandgren litografi, maritima motiv, 3st

57580a_8dd08c118e392c3_med.jpeg
  • 57580a_8dd08c118e392c3_sm.jpeg
  • 57580b_8dd08c1194aa710_sm.jpeg
  • 57580c_8dd08c119b76c53_sm.jpeg
  • 57580d_8dd08c11a3705a9_sm.jpeg
  • 57580e_8dd08c11b5c2515_sm.jpeg
  • 57580f_8dd08c11c5e783a_sm.jpeg
  • 57580g_8dd08c11cbdc469_sm.jpeg
  • 57580h_8dd08c11d397c0e_sm.jpeg
  • 57580i_8dd08c11e8dbd10_sm.jpeg
  • 57580j_8dd08c11fc0455c_sm.jpeg
  • 57580k_8dd08c1203b2010_sm.jpeg
  • 57580l_8dd08c120c2ba36_sm.jpeg
  • 57580m_8dd08c1222cc133_sm.jpeg

Signerad och numrerade.

  • Storlek:Rammått 60x69cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer