45646 Lego System, utfällbar lekyta för lego, 1950/60-tal

45646a_8dbea8b8d094749_med.jpeg
  • 45646a_8dbea8b8d094749_sm.jpeg
  • 45646b_8dbea8b8daf0275_sm.jpeg
  • 45646c_8dbea8b8ec2bcac_sm.jpeg
  • 45646d_8dbea8b8f4229aa_sm.jpeg
  • 45646e_8dbea8b8fc1fc40_sm.jpeg
  • 45646f_8dbea8b90cc6f0e_sm.jpeg
  • 45646g_8dbea8b91c8bfef_sm.jpeg
  • 45646h_8dbea8b92de105b_sm.jpeg

Bruksslitage, ryggen är dålig men håller ihop.

Ihopfälld 51x40cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK