47047 Stockamöllan, snickar -/hyvelbänk i svensk rödbok, 1900-talets andra hälft

47047a_8dc0dfe34ec186b_med.jpeg
  • 47047a_8dc0dfe34ec186b_sm.jpeg
  • 47047b_8dc0dfe362fb06f_sm.jpeg
  • 47047c_8dc0dfe389da6b5_sm.jpeg
  • 47047d_8dc0dfe3adf8d29_sm.jpeg
  • 47047e_8dc0dfe3ced6ebd_sm.jpeg
  • 47047f_8dc0dfe3ef572f9_sm.jpeg
  • 47047g_8dc0dfe410b5edd_sm.jpeg
  • 47047h_8dc0dfe431e4418_sm.jpeg

Bruksslitage.

Höjd 85cm, längd ca 147cm (arbetsytan).

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK