47083 Bibel, "Biblia", Karl XII:s bibel, daterad 1703

47083a_8dc0f545c5b4f3d_med.jpeg
  • 47083a_8dc0f545c5b4f3d_sm.jpeg
  • 47083b_8dc0f545d985b41_sm.jpeg
  • 47083c_8dc0f545f995be4_sm.jpeg
  • 47083d_8dc0f546191c48e_sm.jpeg
  • 47083e_8dc0f546340c0cd_sm.jpeg
  • 47083f_8dc0f546447e49d_sm.jpeg
  • 47083g_8dc0f5465e43927_sm.jpeg
  • 47083h_8dc0f54674c6d59_sm.jpeg
  • 47083i_8dc0f5469019603_sm.jpeg
  • 47083j_8dc0f5469de6f90_sm.jpeg
  • 47083k_8dc0f546ade1830_sm.jpeg
  • 47083l_8dc0f546cad92e9_sm.jpeg

Bruksslitage. Fungerande lås.

27x20x9cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK