48695 Kandelabrar och vas i tenn, 1930-tal, 3 delar

48695f_8dc35d7b2e211b4_med.jpeg
  • 48695f_8dc35d7b2e211b4_sm.jpeg
  • 48695a_8dc35d7ab58c09b_sm.jpeg
  • 48695b_8dc35d7ad1d2970_sm.jpeg
  • 48695c_8dc35d7af5c323d_sm.jpeg
  • 48695d_8dc35d7b11df6b6_sm.jpeg
  • 48695e_8dc35d7b26a7fff_sm.jpeg

  • Skick:Bruks/åldersslitage, repor samt inskription på vasen.
  • Storlek:Diameter 35cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK