50948 Kristallkrona, "Genuine Bohemian Crystal Chandelier", mässing och prismor, 1900-talets början

50948a_8dc65b04a68da91_med.jpeg
  • 50948a_8dc65b04a68da91_sm.jpeg
  • 50948b_8dc65b04c15006c_sm.jpeg
  • 50948c_8dc65b04e939bbf_sm.jpeg
  • 50948d_8dc65b050e0f82c_sm.jpeg
  • 50948e_8dc65b0534d8f08_sm.jpeg
  • 50948f_8dc65b055848316_sm.jpeg
  • 50948g_8dc65b0583ab27e_sm.jpeg
  • 50948h_8dc65b05b0ba71b_sm.jpeg

6 utvändiga ljuskällor, 2 invändiga.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Höjd ca 65cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK