52593 Mattel, He-man, Masters Of The Universe, vintage actionfigurer

52593a_8dc8aeaaec85798_med.jpeg
  • 52593a_8dc8aeaaec85798_sm.jpeg
  • 52593b_8dc8aeab000e1f3_sm.jpeg
  • 52593c_8dc8aeab1dd18ce_sm.jpeg
  • 52593d_8dc8aeab3e8d54d_sm.jpeg
  • 52593e_8dc8aeab5f85c0c_sm.jpeg
  • 52593f_8dc8aeab830f78b_sm.jpeg
  • 52593g_8dc8aeaba55ba77_sm.jpeg
  • 52593h_8dc8aead6d2995b_sm.jpeg
  • 52593i_8dc8aead8d9ddbb_sm.jpeg
  • 52593j_8dc8aeadb65d7cb_sm.jpeg
  • 52593k_8dc8aeaddfc9bbd_sm.jpeg
  • 52593l_8dc8aeae0469328_sm.jpeg
  • 52593m_8dc8aeae41b35ca_sm.jpeg
  • 52593n_8dc8aeae7a265d5_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage, skador.
  • Storlek:Högsta 21cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK