53765 Florentino, ankor i keramik, 1980-tal, 3st

53765a_8dca89f5bc9b642_med.jpeg
  • 53765a_8dca89f5bc9b642_sm.jpeg
  • 53765b_8dca89f5d150940_sm.jpeg
  • 53765c_8dca89f5f057945_sm.jpeg
  • 53765d_8dca89f60c6ea93_sm.jpeg
  • 53765e_8dca89f6286d7c6_sm.jpeg
  • 53765f_8dca89f643216f1_sm.jpeg
  • 53765g_8dca89f65f8cdf9_sm.jpeg
  • 53765h_8dca89f67c1c00c_sm.jpeg

Signerade.

  • Skick:Inga anmärkningar.
  • Storlek:Längsta 39cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK