56095 Diverse smycken, silver förekommer

56095a_8dce82a45e6abd3_med.jpeg
  • 56095a_8dce82a45e6abd3_sm.jpeg
  • 56095b_8dce82a46d6919c_sm.jpeg
  • 56095c_8dce82a47bf0267_sm.jpeg
  • 56095d_8dce82a4a17d0e6_sm.jpeg
  • 56095e_8dce82a4c6bcc47_sm.jpeg
  • 56095f_8dce82a4ea8ed1d_sm.jpeg
  • 56095g_8dce82a50a07518_sm.jpeg
  • 56095h_8dce82a52a36679_sm.jpeg
  • 56095i_8dce82a54ebff25_sm.jpeg
  • 56095j_8dce82a57395db4_sm.jpeg
  • 56095k_8dce82a598c340a_sm.jpeg

Smyckena på bild 2 är stämplat silver förutom silverplåten som är syratestad.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Total silvervikt 307 gram.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK