38183 Levin gitarr, stålsträngad, 1930-tal

38183a_8db3814cae0d0d1_med.jpeg
  • 38183a_8db3814cae0d0d1_sm.jpeg
  • 38183b_8db3814cd2c1978_sm.jpeg
  • 38183c_8db3814cb516d49_sm.jpeg
  • 38183d_8db3814ce0c3de4_sm.jpeg
  • 38183e_8db3814cd96ddfd_sm.jpeg
  • 38183f_8db3814cce688c0_sm.jpeg
  • 38183g_8db3814cb1997a5_sm.jpeg
  • 38183h_8db3814cb3d94fa_sm.jpeg
  • 38183i_8db3814cd79f290_sm.jpeg
  • 38183j_8db3814cba6080c_sm.jpeg
  • 38183k_8db3814cbc0c9eb_sm.jpeg

Bruksslitage.

Längd 97cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK