38340 Marockansk "Koumya" dolk, 1800-tal

38340a_8db3b76c3a6f0a6_med.jpeg
  • 38340a_8db3b76c3a6f0a6_sm.jpeg
  • 38340b_8db3b76cf9d8aa6_sm.jpeg
  • 38340c_8db3b76cf1a0583_sm.jpeg
  • 38340d_8db3b76c2ae9f0b_sm.jpeg
  • 38340e_8db3b76cdc890b7_sm.jpeg
  • 38340f_8db3b76c0ed14f2_sm.jpeg
  • 38340g_8db3b76cfbd65a6_sm.jpeg
  • 38340h_8db3b76cca2c1ce_sm.jpeg
  • 38340i_8db3b76c2743fda_sm.jpeg
  • 38340j_8db3b76c557b798_sm.jpeg
  • 38340k_8db3b76c179475e_sm.jpeg
  • 38340l_8db3b76c4b0c318_sm.jpeg
  • 38340m_8db3b76d1de813f_sm.jpeg
  • 38340n_8db3b76c60812a9_sm.jpeg
  • 38340o_8db3b76cff37e4b_sm.jpeg

Lagningar, slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK