39517 Primus No 5S:or fotogenkök och Optimus 1200 stormlykta

39517a_8db5692ec0a7160_med.jpeg
  • 39517a_8db5692ec0a7160_sm.jpeg
  • 39517b_8db5692ec79eaf7_sm.jpeg
  • 39517c_8db5692ecda2026_sm.jpeg
  • 39517d_8db5692ed23a3e8_sm.jpeg
  • 39517e_8db5692ed8a437f_sm.jpeg
  • 39517f_8db5692ed2e37a8_sm.jpeg
  • 39517g_8db5692ec86dcae_sm.jpeg
  • 39517h_8db5692ec4624b4_sm.jpeg
  • 39517i_8db5692edcac141_sm.jpeg
  • 39517j_8db5692ed27e6e5_sm.jpeg

Bucklor, slitage och saknade delar.

Högsta 32cm

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK