40254a_8db675e2cdbfb19_med.jpeg
  • 40254a_8db675e2cdbfb19_sm.jpeg
  • 40254b_8db675e2e8e5e30_sm.jpeg
  • 40254c_8db675e2d1e1d5d_sm.jpeg
  • 40254d_8db675e2cae1924_sm.jpeg
  • 40254e_8db675e2d112c1b_sm.jpeg
  • 40254f_8db675e2cd134f7_sm.jpeg
  • 40254g_8db675e2cc95dd4_sm.jpeg
  • 40254h_8db675e2de30848_sm.jpeg
  • 40254i_8db675e2f9c88af_sm.jpeg
  • 40254j_8db675e2e838ffa_sm.jpeg
  • 40254k_8db675e2fde9ee2_sm.jpeg
  • 40254l_8db675e2ffa9db9_sm.jpeg
  • 40254m_8db675e2ead1b78_sm.jpeg
  • 40254n_8db675e2e412f29_sm.jpeg
  • 40254o_8db675e2e4d7fba_sm.jpeg

Ej genomgången. Mycket slitage, skador och rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK