41611 Gustavsberg, Wexiö Guld, 56 delar
13 mattallrikar (2st med nagg eller annan defekt)
18 assietter (4st med nagg eller annan defekt)
12 djupa tallrikar (5st med nagg eller annan defekt)
11 uppläggningsfat/skålar i olika storlekar
1 kanna med nagg och spricka
1 såsskål, missfärgad
Slitage på gulddekor på de flesta.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |