42756 Modern Toys, Japan, "Casey Jones Whistling Western Train Set"

42756a_8dba88ba94096cf_med.jpeg
  • 42756a_8dba88ba94096cf_sm.jpeg
  • 42756b_8dba88ba8d12e9f_sm.jpeg
  • 42756c_8dba88ba8bb6076_sm.jpeg
  • 42756d_8dba88ba8fcb6cf_sm.jpeg
  • 42756e_8dba88ba8f3e53d_sm.jpeg
  • 42756f_8dba88ba9a8532f_sm.jpeg
  • 42756g_8dba88ba858111f_sm.jpeg
  • 42756h_8dba88ba86b4d29_sm.jpeg
  • 42756i_8dba88baa1763f1_sm.jpeg
  • 42756j_8dba88baa2e1688_sm.jpeg

Plåt.

Tågset i nyskick men kartongen har slitage och lagningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK