44055 Flintlåsgevär -/musköt, Tower, England, 17/1800-tal

44055a_8dbc738e666a663_med.jpeg
  • 44055a_8dbc738e666a663_sm.jpeg
  • 44055b_8dbc738e6e3a96a_sm.jpeg
  • 44055c_8dbc738e7bb94e3_sm.jpeg
  • 44055d_8dbc738e8af8806_sm.jpeg
  • 44055e_8dbc738e96a29b2_sm.jpeg
  • 44055f_8dbc738ea29ae57_sm.jpeg
  • 44055g_8dbc738eae92275_sm.jpeg
  • 44055h_8dbc738ebccc4b6_sm.jpeg
  • 44055i_8dbc738eca72e47_sm.jpeg
  • 44055j_8dbc738ed83ebe6_sm.jpeg
  • 44055k_8dbc738ee614246_sm.jpeg
  • 44055l_8dbc738ef25d704_sm.jpeg
  • 44055m_8dbc738efe1abf9_sm.jpeg
  • 44055n_8dbc738f0a04821_sm.jpeg
  • 44055o_8dbc738f1690e1b_sm.jpeg
  • 44055p_8dbc738f237491e_sm.jpeg
  • 44055q_8dbc738f2fa62af_sm.jpeg
  • 44055r_8dbc738f3df3ab4_sm.jpeg
  • 44055s_8dbc738f48f3a8d_sm.jpeg
  • 44055t_8dbc738f558d711_sm.jpeg

Bruksslitage.

Märkt AOB på låset.

Längd 139cm,.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK