44758 Johan Ericsson, Eskilstuna, violin, fiol, 1940

44758a_8dbd564bfb2fd64_med.jpeg
  • 44758a_8dbd564bfb2fd64_sm.jpeg
  • 44758b_8dbd564c024c5c7_sm.jpeg
  • 44758c_8dbd564c0b46d59_sm.jpeg
  • 44758d_8dbd564c1800b22_sm.jpeg
  • 44758e_8dbd564c26ddf73_sm.jpeg
  • 44758f_8dbd564c3597e50_sm.jpeg
  • 44758g_8dbd564c41312c8_sm.jpeg
  • 44758h_8dbd564c4bec842_sm.jpeg
  • 44758i_8dbd564c52c4b36_sm.jpeg
  • 44758j_8dbd564c5ea210d_sm.jpeg
  • 44758k_8dbd564c6a8afee_sm.jpeg
  • 44758l_8dbd564c76510f1_sm.jpeg
  • 44758m_8dbd564c825d340_sm.jpeg
  • 44758n_8dbd564c8e2728e_sm.jpeg
  • 44758o_8dbd564c9940489_sm.jpeg
  • 44758p_8dbd564ca449994_sm.jpeg
  • 44758q_8dbd564caead158_sm.jpeg
  • 44758r_8dbd564cbbcdab8_sm.jpeg
  • 44758s_8dbd564ccb44bab_sm.jpeg

Fint skick, stråken saknar strängar. Fodralet har slitage.

Signerad och daterad 1940 på insidan.

Längd 60cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK