46415 Gino Manca, skulptur/fontän, kvinna med svan, betong, 1900-talets andra hälft

46415a_8dbfcce2273d8d4_med.jpeg
  • 46415a_8dbfcce2273d8d4_sm.jpeg
  • 46415b_8dbfcce23b34921_sm.jpeg
  • 46415c_8dbfcce25a72d77_sm.jpeg
  • 46415d_8dbfcce27af3abf_sm.jpeg
  • 46415e_8dbfcce296d6783_sm.jpeg
  • 46415f_8dbfcce2b37906b_sm.jpeg
  • 46415g_8dbfcce2d0610b3_sm.jpeg

Signerad.

Bruks och väderslitage.

Höjd 85cm

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK