48314 Bordspendyl / kaminur, Louis XV-stil, omkring 1900

48314a_8dc2d58433af84d_med.jpeg
  • 48314a_8dc2d58433af84d_sm.jpeg
  • 48314b_8dc2d584453ad0a_sm.jpeg
  • 48314c_8dc2d58469a1799_sm.jpeg
  • 48314d_8dc2d5848bdd76f_sm.jpeg
  • 48314e_8dc2d584ac46866_sm.jpeg
  • 48314f_8dc2d584cac1670_sm.jpeg
  • 48314g_8dc2d584eba35e8_sm.jpeg
  • 48314h_8dc2d5850adab8a_sm.jpeg
  • 48314i_8dc2d585262ba7c_sm.jpeg
  • 48314j_8dc2d58541e1778_sm.jpeg
  • 48314k_8dc2d5855b94b4c_sm.jpeg
  • 48314l_8dc2d5857133e60_sm.jpeg
  • 48314m_8dc2d58591d7ba7_sm.jpeg
  • 48314n_8dc2d585b08e8d3_sm.jpeg

Skulptur i bronspatinerad/förgylld zink, emaljtavla, pendel finns.

Nyckel finns. Uret fungerar.

  • Skick:Bruksslitage, spricka i emaljtavla.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK