49406 U.S Army, Vietnam, Jungelhatt HGU-18/P "7th Special Operations Squadron" samt M-65 fältbyxa, 1960/70-tal

49406a_8dc465ce714db88_med.jpeg
  • 49406a_8dc465ce714db88_sm.jpeg
  • 49406b_8dc465ce8286f4f_sm.jpeg
  • 49406c_8dc465cea05f6ce_sm.jpeg
  • 49406d_8dc465cebd2e309_sm.jpeg
  • 49406e_8dc465ced94f0ca_sm.jpeg
  • 49406f_8dc465cef2f8f70_sm.jpeg
  • 49406g_8dc465cf022af34_sm.jpeg
  • 49406h_8dc465cf1e1308e_sm.jpeg
  • 49406i_8dc465cf3bba202_sm.jpeg
  • 49406j_8dc465cf5811a4f_sm.jpeg
  • 49406k_8dc465d1db208a2_sm.jpeg
  • 49406l_8dc465d1f886000_sm.jpeg
  • 49406m_8dc465d215b27ff_sm.jpeg
  • 49406n_8dc465d23254584_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, byxa saknar en knapp.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK