50479 Lux No.16, sprit -/fotogenkök

50479a_8dc5ad967672294_med.jpeg
  • 50479a_8dc5ad967672294_sm.jpeg
  • 50479b_8dc5ad9685f73d7_sm.jpeg
  • 50479c_8dc5ad96a5ffe83_sm.jpeg
  • 50479d_8dc5ad96c67188b_sm.jpeg
  • 50479e_8dc5ad96e8756ea_sm.jpeg
  • 50479f_8dc5ad97099c38b_sm.jpeg
  • 50479g_8dc5ad972ac43bb_sm.jpeg
  • 50479h_8dc5ad974a90bbd_sm.jpeg

Aktiebolaget LUX, Stockholm.

  • Skick:Bruks -/åldersslitage. Ej funktionstestad, lagningar och bucklor förekommer.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK