51489 Taklampa, alabaster, art decó, 1920/30-tal

51489a_8dc72661285c711_med.jpeg
  • 51489a_8dc72661285c711_sm.jpeg
  • 51489b_8dc7266135f6134_sm.jpeg
  • 51489c_8dc726614d93c73_sm.jpeg
  • 51489d_8dc726615f6d117_sm.jpeg
  • 51489e_8dc72661843ecd7_sm.jpeg
  • 51489f_8dc72661a74be9a_sm.jpeg
  • 51489g_8dc72661be70d66_sm.jpeg
  • 51489h_8dc72661cccf9ef_sm.jpeg

  • Skick:Ny el behövs. Slitage, repor, märken.
  • Storlek:Diameter 45cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK