51739 Arnold, W.Germany, helikopterleksak i plast och plåt, T-N Nomura Co, plåtleksak, björn som spelar maracas, Brio, träbil, 1950-tal

51739a_8dc77e13a0a067e_med.jpeg
  • 51739a_8dc77e13a0a067e_sm.jpeg
  • 51739b_8dc77e13b51c911_sm.jpeg
  • 51739c_8dc77e13d56f7f6_sm.jpeg
  • 51739d_8dc77e13f4756e2_sm.jpeg
  • 51739e_8dc77e14108b002_sm.jpeg
  • 51739f_8dc77e141aaa652_sm.jpeg

  • Skick:Briobilen har slitage, Arnold saknar pilot men fungerar, samt Nomura har slitage.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK