51781 Vägglampa, kerub med blommor i metall, 2 ljuskällor, 1900-talets första hälft

51781a_8dc796d38ad30e6_med.jpeg
  • 51781a_8dc796d38ad30e6_sm.jpeg
  • 51781b_8dc796d39536861_sm.jpeg
  • 51781c_8dc796d39d60e38_sm.jpeg
  • 51781d_8dc796d3a65dfa9_sm.jpeg
  • 51781e_8dc796d3b5ec4dc_sm.jpeg
  • 51781f_8dc796d3c8fcdc2_sm.jpeg
  • 51781g_8dc796d3ebc4d87_sm.jpeg
  • 51781h_8dc796d40ed2edf_sm.jpeg
  • 51781i_8dc796d42bfe296_sm.jpeg
  • 51781j_8dc796d437f59d8_sm.jpeg

Dekorativ kedja med vägghållare i mässing.

  • Skick:Bruksslitage, spricka i ena benet.
  • Storlek:Kerubens längd är 25cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK