52021 Urna/vas, Japan, 1900-talets början, 2st

52021a_8dc7ed89619722f_med.jpeg
  • 52021a_8dc7ed89619722f_sm.jpeg
  • 52021b_8dc7ed896d1f04b_sm.jpeg
  • 52021c_8dc7ed8983c3bf5_sm.jpeg
  • 52021d_8dc7ed899f8e514_sm.jpeg
  • 52021e_8dc7ed89af1b93f_sm.jpeg
  • 52021f_8dc7ed89cd33b55_sm.jpeg
  • 52021g_8dc7ed89ec73099_sm.jpeg
  • 52021h_8dc7ed8a0f34b84_sm.jpeg
  • 52021i_8dc7ed8a3015aa7_sm.jpeg
  • 52021j_8dc7ed8a4f82686_sm.jpeg

  • Skick:Åldersslitage. Den högra har skador, lagningar och förbättringar.
  • Storlek:Höjd 25cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK