52353 Carl Schlieper, Solingen, Tyskland, dolk/kniv, 1940/50-tal

52353a_8dc85eb41891656_med.jpeg
  • 52353a_8dc85eb41891656_sm.jpeg
  • 52353b_8dc85eb42bdeaf5_sm.jpeg
  • 52353c_8dc85eb44a219d7_sm.jpeg
  • 52353d_8dc85eb4682a315_sm.jpeg
  • 52353e_8dc85eb48722897_sm.jpeg
  • 52353f_8dc85eb4a593125_sm.jpeg
  • 52353g_8dc85eb4c267960_sm.jpeg
  • 52353h_8dc85eb4df950d5_sm.jpeg
  • 52353i_8dc85eb4fc36f93_sm.jpeg
  • 52353j_8dc85eb51c37875_sm.jpeg
  • 52353k_8dc85eb539abba0_sm.jpeg
  • 52353l_8dc85eb557b3491_sm.jpeg
  • 52353m_8dc85eb57794ef0_sm.jpeg
  • 52353n_8dc85eb595967b8_sm.jpeg

Stålblad med aluminiumhandtag.

  • Skick:Brukss -/åldersslitage
  • Storlek:Bladets längd 15cm, total längd inkl slida 27cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK