52758 Leksaksbilar, Dinky Toys Nash Rambler, Tekno Ford Thunderbird, CKO, Lion Car Opel Record mm

52758a_8dc8e38e9fd6ff2_med.jpeg
  • 52758a_8dc8e38e9fd6ff2_sm.jpeg
  • 52758b_8dc8e38ebaa6909_sm.jpeg
  • 52758c_8dc8e38ed67f04a_sm.jpeg
  • 52758d_8dc8e38eedd7fe7_sm.jpeg
  • 52758e_8dc8e38f08932e6_sm.jpeg
  • 52758f_8dc8e38f24041af_sm.jpeg
  • 52758g_8dc8e38f2b98e91_sm.jpeg
  • 52758h_8dc8e38f4717ad9_sm.jpeg
  • 52758i_8dc8e38f4e306e0_sm.jpeg
  • 52758j_8dc8e38f6775aed_sm.jpeg
  • 52758k_8dc8e38f8220b6a_sm.jpeg
  • 52758l_8dc8e38f9baf57f_sm.jpeg
  • 52758m_8dc8e38fb6b88cf_sm.jpeg

Stora AMT lådan är tom.

  • Skick:Bruksslitage, skador, saknade delar förekommer.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK