53002 Taklampa/plafond, råglas, dekordetaljer i brons, 1930/40-tal

53002a_8dc95db31244d64_med.jpeg
  • 53002a_8dc95db31244d64_sm.jpeg
  • 53002b_8dc95db320ee389_sm.jpeg
  • 53002c_8dc95db33f44667_sm.jpeg
  • 53002d_8dc95db35c32087_sm.jpeg
  • 53002e_8dc95db37982089_sm.jpeg
  • 53002f_8dc95db398b62e1_sm.jpeg
  • 53002g_8dc95db3b522d43_sm.jpeg
  • 53002h_8dc95db3d1e61fc_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, pappersskärm har skador.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK