53020 Golvur, allmoge, 17/1800-tal

53020a_8dc966b7de28128_med.jpeg
  • 53020a_8dc966b7de28128_sm.jpeg
  • 53020b_8dc966b7e7fe343_sm.jpeg
  • 53020c_8dc966b7f65a646_sm.jpeg
  • 53020d_8dc966b8192111b_sm.jpeg
  • 53020e_8dc966b8318cb78_sm.jpeg
  • 53020f_8dc966b844253a8_sm.jpeg
  • 53020g_8dc966b85f8743f_sm.jpeg
  • 53020h_8dc966b87e084f4_sm.jpeg
  • 53020i_8dc966b89e73d48_sm.jpeg
  • 53020j_8dc966b8adf34b6_sm.jpeg
  • 53020k_8dc966b8d040b8c_sm.jpeg
  • 53020l_8dc966b8efcea8c_sm.jpeg
  • 53020m_8dc966b90a4a5be_sm.jpeg
  • 53020n_8dc966b925074c0_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, krackelerad urtavla, ej funktionstestad.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK