53817 Toledo, Spanien, värjor/svärd samt florett, 1900-tal, 3st

53817a_8dcaad3a5aaea17_med.jpeg
  • 53817a_8dcaad3a5aaea17_sm.jpeg
  • 53817b_8dcaad3a6f8203b_sm.jpeg
  • 53817c_8dcaad3a92ec1b4_sm.jpeg
  • 53817d_8dcaad3ab8348b1_sm.jpeg
  • 53817f_8dcaad3aeebc861_sm.jpeg
  • 53817g_8dcaad3b184e7f0_sm.jpeg
  • 53817h_8dcaad3b3659745_sm.jpeg
  • 53817i_8dcaad3b57b12b8_sm.jpeg
  • 53817j_8dcaad3b8077293_sm.jpeg
  • 53817k_8dcaad3ba89b38e_sm.jpeg
  • 53817l_8dcaad3bc9b0046_sm.jpeg
  • 53817m_8dcaad3c1242b31_sm.jpeg

M.Garcia, Toledo, M/1943, värja för spanska infanteriet med stålbalja.

Toledo, Spain, värja för spanska infanteriet med läderskida.

Florett med geometrisk dekor.

  • Skick:Bruksslitage, något lösa handtag.
  • Storlek:Längsta 110cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK