56022 Distler, Västtyskland, Electromatic 7500 FS, Porsche 356, leksaksbil i plåt, 1950-tal

56022a_8dce695ea43ce13_med.jpeg
  • 56022a_8dce695ea43ce13_sm.jpeg
  • 56022b_8dce695eaf83418_sm.jpeg
  • 56022c_8dce695ec31d484_sm.jpeg
  • 56022d_8dce695eea3f199_sm.jpeg
  • 56022e_8dce695f0fc90fd_sm.jpeg
  • 56022f_8dce695f2cc0177_sm.jpeg
  • 56022g_8dce695f39c3b71_sm.jpeg
  • 56022h_8dce695f5ad068c_sm.jpeg
  • 56022i_8dce695f7bfc896_sm.jpeg
  • 56022j_8dce695fa0a563a_sm.jpeg
  • 56022k_8dce695fc37547e_sm.jpeg
  • 56022l_8dce695fe6a428e_sm.jpeg
  • 56022m_8dce6960085d233_sm.jpeg
  • 56022n_8dce6960294207b_sm.jpeg
  • 56022o_8dce69604cb02eb_sm.jpeg
  • 56022p_8dce69606ea0051_sm.jpeg
  • 56022q_8dce69608e7a271_sm.jpeg
  • 56022r_8dce6960acf3308_sm.jpeg

Grönlackerad. Ställbara framhjul. Originalkartong.

Original startnyckel med Shell logga samt styrsladd.

Batteridriven.

  • Skick:Smärre bruksslitage, mest på styrsladd och kartong. Ej funktionstestad.
  • Storlek:Längd 25cm.

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK