56536 Sabel, England, m/1822, infanterisabel, William IV, 1800-talet första hälft

56536a_8dcf2baf6a2fbb9_med.jpeg
  • 56536a_8dcf2baf6a2fbb9_sm.jpeg
  • 56536b_8dcf2baf7881ada_sm.jpeg
  • 56536c_8dcf2baf8a25d66_sm.jpeg
  • 56536d_8dcf2bafa5be576_sm.jpeg
  • 56536e_8dcf2bafac2886d_sm.jpeg
  • 56536f_8dcf2bafb65b321_sm.jpeg
  • 56536g_8dcf2bafca4ece9_sm.jpeg
  • 56536h_8dcf2bafe27129a_sm.jpeg
  • 56536i_8dcf2bafef48913_sm.jpeg
  • 56536j_8dcf2bb00cc4b34_sm.jpeg
  • 56536k_8dcf2bb027aa2e6_sm.jpeg
  • 56536l_8dcf2bb04599315_sm.jpeg
  • 56536m_8dcf2bb0628999c_sm.jpeg
  • Skick:Bruks -/åldersslitage.
  • Storlek:Klingans längd 82cm.

Värdering4 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK