57388 Plåtleksaker, Schuco, US Zone mm

57388a_8dd054a941a39d4_med.jpeg
  • 57388a_8dd054a941a39d4_sm.jpeg
  • 57388b_8dd054a956e4653_sm.jpeg
  • 57388c_8dd054a97286f4b_sm.jpeg
  • 57388d_8dd054a990c6a04_sm.jpeg
  • 57388e_8dd054a9aa3eb2e_sm.jpeg
  • 57388f_8dd054a9c217328_sm.jpeg
  • 57388g_8dd054a9da8c218_sm.jpeg
  • 57388h_8dd054a9f249580_sm.jpeg
  • 57388i_8dd054aa0a766e6_sm.jpeg
  • 57388j_8dd054aa20d17fb_sm.jpeg
  • 57388k_8dd054aa385236b_sm.jpeg
  • 57388l_8dd054aa4e98a80_sm.jpeg
  • 57388m_8dd054aa5f29cf8_sm.jpeg
  • 57388n_8dd054aa69566db_sm.jpeg
  • 57388o_8dd054aa7bd647a_sm.jpeg
  • 57388p_8dd054aa8f42479_sm.jpeg
  • 57388q_8dd054aaa2ac237_sm.jpeg
  • 57388r_8dd054aab4fa33d_sm.jpeg
  • 57388s_8dd054aac78c16e_sm.jpeg
  • 57388t_8dd054aad973595_sm.jpeg
  • 57388u_8dd054aaec5e86c_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, märken, skador.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK