49819 Golvlampa med tidningsbord, 2 ljuskällor, 1940/50-tal

49819a_8dc4eecd04b4fbd_med.jpeg
  • 49819a_8dc4eecd04b4fbd_sm.jpeg
  • 49819b_8dc4eecd184a4ef_sm.jpeg
  • 49819c_8dc4eecd361ddd3_sm.jpeg
  • 49819d_8dc4eecd5a713ed_sm.jpeg
  • 49819e_8dc4eecd7f71e86_sm.jpeg
  • 49819f_8dc4eecd9b17f9c_sm.jpeg
  • 49819g_8dc4eecdb662733_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, Anlupen.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK