- KuriosaRensa filter
56785
Äldre zinkskylt, "PRIVAT VÄG All trafik för obehöriga genom Lilla Markie Gård är vid laga ansvar förbjuden"
Aktuellt bud160 SEK
56872
Krucifix, 1800/1900-tal
Aktuellt bud160 SEK
56905
Skarifikator, verktyg för åderlåtning, mässing, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
56975
Diverse kuriosa, käpphandtag, cigarettetui med tändare mm
Aktuellt bud200 SEK
57056
Diverse kuriosa, knappar, knivar, kakformar mm
Aktuellt bud200 SEK
57361
Diverse kuriosa
Aktuellt bud120 SEK