- TrelleborgRensa filter
56759
Orrefors, Olle Alberius, skål i glas samt Lars Hellsten, "Odyssey", vas i glas
Aktuellt bud100 SEK
56880
Trelleborgs Glasbruk, ormvas i räfflat grönt glas
Aktuellt bud220 SEK
56882
Trelleborgs Glasbruk, ormvas i slätt ljusgrönt glas
Aktuellt bud140 SEK
56883
Aktuellt bud180 SEK
56881
Trelleborgs Glasbruk, ormvas i räfflat ljusgrönt glas
Aktuellt bud160 SEK
56884
Aktuellt bud360 SEK
56885
Aktuellt bud140 SEK
56886
Aktuellt bud100 SEK
56941
Taklampa, funkis, troligen Pukeberg, kupa av opalglas, 1930/40-tal
Aktuellt bud100 SEK
56953
Jarl Olsson, Trelleborg, teckning, Axel Ebbes "Famntaget"
Aktuellt bud100 SEK
56954
Jochen Engelstätter, litografi, Bankhörnan kring sekelskiftet (Österbro)
Startbud100 SEK
56951
Trelleborgs Glasbruk, ormvas i slätt gult glas
Aktuellt bud140 SEK
57102
Trelleborgs Glasbruk,vinremmare med dekor av vinranka, 5st
Aktuellt bud100 SEK
57285
Aktuellt bud400 SEK
56436
Nils-André Malmström, olja på duk, "Uppställningslandskap"
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
55835
Trelleborgs Glasbruk, skål i grönt glas
Startbud100 SEK
57482
Trelleborgs Glasbruk, stort fat/skål på fot
Aktuellt bud100 SEK
57483
Trelleborgs Glasbruk, skålar i glas, 5st
Startbud100 SEK
57538
Trelleborgs Glasbruk, ostkupa i glas
Startbud100 SEK
57552
Gustav Berlin, olja på duk, "Gislövs Fiskeläge"
Aktuellt bud100 SEK
57554
Gustav Berlin, olja på duk, "Hamnen, Gislöv"
Aktuellt bud100 SEK
57594
Krus, glaserad på insidan, troligen Frans Bernhard Stenbäck (1858-1921), Trelleborg
Aktuellt bud100 SEK