Guldbrosch, 18k
51411
Guldbrosch, 18k
Slutpris1 200 SEK
LP-skivor, 66st, Seatrain, Sade, Tom Petty, Yardbirds, Bowie mm
51409
Slutpris2 500 SEK
Koppargryta på trebensställning i järn
51408
Slutpris540 SEK
Vindflöjel/snurra i järn
51407
Vindflöjel/snurra i järn
Slutpris240 SEK
Koppargryta med hänklar
51406
Koppargryta med hänklar
Slutpris300 SEK
Åke Arenhill, litografi, gäss
51401
Åke Arenhill, litografi, gäss
Slutpris480 SEK
Wood Mallets, New Zeeland, krocketset (Croquet)
51405
Slutpris1 250 SEK
Silverhalsband, jugend och art deco, 2st
51404
Slutpris320 SEK
Picknick väska, plastbestick från Fundator mm
51403
Slutpris180 SEK
Erik Carlberg, olja på duk, klippig kust
51396
Slutpris500 SEK
Etonic Stabilizer golfskor, obegagnade,
Strl. 47
51402
Etonic Stabilizer golfskor, obegagnade, Strl. 47
Slutpris240 SEK
Elsa Mårtensson, olja på duk, skånegård
51399
Slutpris140 SEK
Tavla, litografi, Ljunghusens golfklubb
51400
Slutpris100 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, hamnkvarter
51394
Slutpris160 SEK
Hasse Andersson, litografi, "Det gås mot stan"
51391
Slutpris140 SEK
Malte Särlöv, olja på duk, gård på kulle i Blekinge
51392
Slutpris100 SEK
Mats Aronsson, olja på duk, "Höstskörd Mellby 97 sep"
51388
Slutpris320 SEK
Tage E Nilsson, olja på duk, skrivbordsstilleben
51389
Slutpris360 SEK
Smycken, silver förekommer
51384
Smycken, silver förekommer
Slutpris680 SEK
Green Firebird Sunburst, elgitarr
51385
Slutpris2 600 SEK
Smedjan, Leksand, formar i koppar, 3st
51383
Slutpris100 SEK
Nordens Fåglar, 2 band
51382
Nordens Fåglar, 2 band
Slutpris300 SEK
Anne Nilsson, Orrefors, "Carat", skål i glas
51381
Slutpris220 SEK
Saara Hopea, Nuutajärvi, Notsjö, "Nyppylä"/"Krokus", skålar i glas, 2st
51380
Slutpris100 SEK
Scandia Guld, bricka mm
51378
Scandia Guld, bricka mm
Slutpris120 SEK
Tvättställsblandare, Gustavsberg, Firenze, Venus Mix, 3st
51379
Slutpris520 SEK
Väska i galon/plast, 1960/70-tal
51377
Slutpris100 SEK
Nils Andre Malmström, litografi, blå häst
51376
Slutpris280 SEK
Silverbestick, 2 delar
51375
Silverbestick, 2 delar
Slutpris620 SEK
Brio, leksakslastbil i trä
51374
Brio, leksakslastbil i trä
Slutpris180 SEK
Kagge/dryckeskärl i trä, allmoge, 1800-tal
51373
Slutpris120 SEK
Ryamatta, 165x80cm
51371
Ryamatta, 165x80cm
Slutpris100 SEK
Ullmatta, 230x160cm
51369
Ullmatta, 230x160cm
Slutpris100 SEK
Ullmatta, 305x205
51368
Ullmatta, 305x205
Slutpris220 SEK
Ryamatta 95x60cm
51367
Ryamatta 95x60cm
Slutpris100 SEK
Matta, rölakan, 290x200cm
51363
Matta, rölakan, 290x200cm
Slutpris1 000 SEK
Ryamattor, 2st
51366
Ryamattor, 2st
Slutpris400 SEK
Matta, rölakan, 185x90cm
51365
Matta, rölakan, 185x90cm
Slutpris200 SEK
Bajonett, m/1866 chassepot, Frankrike
51360
Slutpris840 SEK
Matta, rölakan, 230x170cm
51364
Matta, rölakan, 230x170cm
Slutpris160 SEK
Trelleborgs Glasbruk, fat i grönt glas
51362
Slutpris100 SEK
Marianne Westman, Rörstrand, "Dinette", smörask med lock
51361
Slutpris180 SEK
Mattias Mikaelsson, OBH Nordica, "Supreme Steel", grytor, 6 delar
51359
Slutpris620 SEK
Brännarrör/glas, med versalt B under krona, 3st
51358
Slutpris120 SEK
Tenderskylt för ånglok, gjutjärn, 1900-talets första hälft
51357
Slutpris180 SEK
Ljusstakar och vaser i mässing, 4st
51355
Slutpris160 SEK
Waggonfabrik Wismar, 1931, loktillverkarskylt i gjutjärn, Tyskland
51356
Slutpris200 SEK
Diverse plåtburkar, Mazetti, Solo-kaffe mm
51354
Slutpris340 SEK