50772
Joan Miro, Minerva Reproduktion, "Personnages Inversés", 1949
Slutpris180 SEK
50770
Velocipedaktiebolaget Lindblad, Crescent, "Världsmästarcykeln", 3 växlar, 26"
Slutpris1 100 SEK
50771
Paraplyställ i bemålat gjutjärn
Slutpris320 SEK
43101
Cykelställ i järn
Slutpris360 SEK
50851
Märklin, trafo, spår och byggnader
Slutpris400 SEK
50797
Walter Hickman, Kosta Boda, "Pippi", dessertglas, 6st
Slutpris180 SEK
50769
Biograf filmrullar 35mm, The Bournville Story samt reklamfilmer
Slutpris120 SEK
50768
Andrew, Artmaster Studios, olja på duk, vågbryt vid strand
Slutpris100 SEK
50765
Diverse sällskapsspel och pussel
Slutpris260 SEK
50766
Ljung uti Lund, diverse bägare och väggfat
Slutpris240 SEK
50764
Haglöfs, vandringsryggsäck med metallram
Slutpris100 SEK
50762
Singer symaskin i väska
Slutpris200 SEK
50759
Viltpanna Viking i gjutjärn och trä
Slutpris420 SEK
50758
Väggdekorationer, segelskepp i tjockt järn, 2st
Slutpris300 SEK
50757
Silverbestick
Slutpris1 400 SEK
50756
Silverskedar, 19st
Slutpris960 SEK
50755
Bengt Hillgrund, olja på duk, gård vid vägg
Slutpris460 SEK
50753
Diverse mässingsföremål, vattenkanna, ljusstakarm klockor mm
Slutpris160 SEK
50752
Tallrik, Japan, otagiri dekor
Slutpris120 SEK
50751
Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris
Slutpris220 SEK
50750
Carin Tham, olja på pannå, väg genom träd
Slutpris100 SEK
50746
Jean Even, litografi, fyra jockeys
Slutpris260 SEK
50747
Yngve Svedlund, litografi, folksamling
Slutpris100 SEK
50745
Tage Hedqvist, litografi, komposition
Slutpris100 SEK
50738
Eric Elfvén, olja på pannå, stilleben
Slutpris800 SEK
50741
Egon Ericsson-Weinemo, olja på duk, "Den ljusa dalen"
Slutpris240 SEK
50742
Carl Berndtsson, olja på duk, samtal mellan tre män
Slutpris160 SEK
50740
Eric Elfvén, olja på pannå, tjurfäktning
Slutpris100 SEK
50737
Figge Holmberg, pastell, kroki
Slutpris100 SEK
50736
Einar Bager, akvarell, pojke på stol
Slutpris100 SEK
50735
Carsten Ström, olja på pannå, "Vid Mossby, Skåne"
Slutpris1 400 SEK
50733
Oidentifierbar konstnär, olja på pannå, Vinterå
Slutpris240 SEK
50731
Bengt Fredriksson, olja på duk, byggnader
Slutpris320 SEK
50730
Eric Lundgren, olja på pannå, motiv från Göteborgs hamn
Slutpris240 SEK
50727
Dan Lindstrand, olja på duk, tallar
Slutpris140 SEK
50726
Oidentifierbar konstnär, olja på duk, vattendrag vid klippor
Slutpris160 SEK
50724
Eva Holmberg Jacobsson, olja på pannå, komposition av Paris
Slutpris120 SEK
50723
Ljung uti Lund, bordslampor i tenn, 1 par
Slutpris100 SEK
50722
O.Hedin, Trelleborg, barometer på ornamenterad ekplatta
Slutpris160 SEK
50721
Dörrstop, häst i bemålat gjutjärn
Slutpris220 SEK
50719
Heljä Liukko-Sundström, Arabia Ateljé, väggtavla i keramik med dekor av tulpaner
Slutpris140 SEK
50718
Britta Reich-Eriksson, olja på pannå, badande man
Slutpris460 SEK
50716
Armband, Italien, 18k guld
Slutpris6 600 SEK
50715
Mats Wojidkow, olja på duk, utsikt över tjörn
Slutpris120 SEK
50714
Tissot damklocka, 18k guld
Slutpris13 200 SEK
50713
Gotthard Sandberg, olja på pannå, "Vitemölla"
Slutpris1 100 SEK
50711
LampGustaf, golvlampa, typ 2924, mässingsfärgad metall med 2 snäckformade ljuskällor på svanhals
Slutpris320 SEK
50710
Armband, Italien, 18k guld
Slutpris7 400 SEK