48894
Väggdekoration i smide, blommor med liten hållare
Slutpris600 SEK
48907
Johan Falckman, litografi, operasättning
Slutpris100 SEK
48905
Väska i björk med diverse smycken och solglasögon
Slutpris220 SEK
48903
Metabo ST EP 700 Quick sticksåg
Slutpris380 SEK
48895
LP-skivor, 82st, blandat, Nina Hagen, Eddie Meduza, Roxy Music, Pattie Smith, Ry Cooder, Rollinbg Stones, Deep Purple mm
Slutpris1 100 SEK
48904
Mått i trä, allmoge
Slutpris180 SEK
48893
Hohner "Corso" dragspel
Slutpris2 100 SEK
48898
Broste, Copenhagen, "Arken", ytterfoder
Slutpris300 SEK
48902
Bosch PMF 180E Multiverktyg med tillbehör
Slutpris360 SEK
48892
LP-skivor, 72st, blandat, Freddie King, Bull Angus, Zappa, Jethro Tull, Yes, BB King, Roxy Music mm
Slutpris900 SEK
48890
LP-skivor, 64st, blandat, Barbapapa, Kapen Zoom, Johnny Cash, Pippi Långstrump, Spotnicks mm
Slutpris480 SEK
48901
Denby, England, servis, 30 delar
Slutpris100 SEK
48899
Stor vas i glas samt pappersvikt
Slutpris220 SEK
48896
Barnböcker, Disney, Kalle Anka Musse & Långben, mm, 24st
Slutpris300 SEK
48891
Brutalistisk taklampa i koppar
Slutpris360 SEK
48889
Ring, 14k guld
Slutpris1 400 SEK
48887
Ove Schyllert, teckning/akvarell, kompisar
Slutpris120 SEK
48888
Klackring, 18k guld med platt svart onyx
Slutpris3 200 SEK
48885
Gunilla Mann, litografi, "Poetens juldans i Norrtälje"
Slutpris340 SEK
48884
Bläckhorn, France, emaljerad mässing, 1800-talets andra hälft
Slutpris340 SEK
48883
Carlos Pebaqué, Gullaskruf, vas i glas
Slutpris100 SEK
48882
Vellinge Skolor, reservoarpennor, 1930/40-tal
Slutpris380 SEK
48881
Rörstrand. "Svenska Servisen", Örbyhus i Upland, djupa tallrikar, tillverkning 1837–1847, 9st
Slutpris240 SEK
47563
Mattel, He-man, Masters Of The Universe, vintage actionfigurer
Slutpris580 SEK
47163
Ruud Ekstrand, karmstolar, "KS 130", samt bord, 1900-talets andra hälft, 2st
Slutpris800 SEK
48880
Rörstrand, "Strå", tallrikar, 8st
Slutpris180 SEK
48879
Diehl samt Miniswiss bordsklockor
Slutpris180 SEK
48878
Diverse, viktset, Zingo coasters, kompass, Travemunde kapsylöppnare, BP askfat mm
Slutpris180 SEK
47615
Goebel, Hummel, figurin #131, "Street Singer"
Slutpris120 SEK
47709
Micromachines, bilar, flygplan och banor
Slutpris180 SEK
47618
Goebel, Hummel, figurin #47/3/0, "Goose Girl"
Slutpris100 SEK
47617
Goebel, Hummel, figurin #85/0, "Serenade"
Slutpris100 SEK
47632
Goebel, Hummel för Walt Disney, "The huntsman", Bambi, 1950-tal
Slutpris160 SEK
47621
Goebel, Hummel, figurin #142/3/0, "Apple Tree Boy"
Slutpris100 SEK
47613
Goebel, Hummel, figurin #186, "Sweet music",
Slutpris160 SEK
47616
Goebel, Hummel, figurin #129/0, "Band Leader"
Slutpris180 SEK
48860
Krucifix/kors i järn
Slutpris400 SEK
48864
Harvey Guzzini, brödkorg / fruktskål i lucite/akryl
Slutpris100 SEK
48863
Susan Williams-Ellis, Portmerion, England, "Pomona", teservis, 7 delar
Slutpris520 SEK
48857
Soffbord, rund med tidningshylla, ekfaner
Slutpris300 SEK
48862
Lasse Åberg, tryck, tavlor med disneymotiv, 3st
Slutpris100 SEK
48859
Alma Hansson, olja på duk, "Motiv från Viken"
Slutpris240 SEK
48855
Andreas Hansen, Hadsten Møbelfabrik, Form 75, Denmark, sekretär/skrivbord med karmstol, 1970-tal
Slutpris3 900 SEK
47869
Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, "Tulipa", fruktfat, assietter samt skål, 8 delar
Slutpris300 SEK
48850
Samsung A12, smartphone, 64GB, svart, oöppnad
Slutpris880 SEK
48856
Ola Wihlborg för Ikea, "Stockholm", lövformade satsbord med valnötsfaner, 2st
Slutpris340 SEK
48854
Babuschka dockor, Ryssland, 3st
Slutpris360 SEK
48853
Diverse ljusstakar, Chor, Ystad Metall, Victoria mm, 15 delar
Slutpris140 SEK