Boxer Robert, skyltdocka, reklam för Boxer TV
56680
Slutpris3 200 SEK
Verktygslåda i trä
56677
Verktygslåda i trä
Slutpris180 SEK
Soptunna i zink
56676
Soptunna i zink
Slutpris280 SEK
Danalet mjölkkanna i aluminium
56675
Slutpris320 SEK
Edouard Goerg, litografi, häxor
56672
Slutpris600 SEK
Jean Carzou, litografi, Paris motiv
56673
Slutpris120 SEK
Gunnar Norrman, torrnål, "Marskväll"
56674
Slutpris500 SEK
Hans Verduijn, litografier, fågelkompositioner, 3st
56671
Slutpris300 SEK
Jean Carzou, litografi, liggande kvinna
56670
Slutpris100 SEK
Reine Wallenberg, Lunds Universitet, tryck, "Ny Måne"
56669
Slutpris120 SEK
Anette Englund, litografi, gestalt
56668
Slutpris100 SEK
Peter Jakoby, litografier, kompositioner, 4st
56667
Slutpris280 SEK
Stefan Mås Persson, litografi, komposition
56665
Slutpris100 SEK
Louis Zelig, olja på duk, clown
56664
Slutpris120 SEK
Hee Welling, Hay, "Hay Lounge Chair", fåtöljer i pulverlackarat stål, stapelbara, 3st
56663
Slutpris2 100 SEK
Värdering4 500 SEK
Bordslampa, tiffany-stil, glas och metall
56661
Slutpris160 SEK
Trädgårdsstolar med dynor, positionsstolar, 4st
56660
Slutpris440 SEK
Karl Malmvall för Ikea, "Karlskrona", vilstol/liggfåtölj i rotting
56659
Slutpris500 SEK
Hobby, träspel, utgivet av Alida Söderdahl Eftr., 190o-talets andra hälft
56657
Slutpris360 SEK
Teknik, Mekano, eklåda med diverse delar, 1950-tal
56655
Slutpris100 SEK
Trädgårdsdekorationer, fontän mm
56654
Slutpris140 SEK
Diverse rör/vvs delar
56653
Diverse rör/vvs delar
Slutpris180 SEK
Lasse Åberg, inramade tryck, 5st
56652
Slutpris220 SEK
Bahco rörtång och skiftnyckel samt Ironside rörskärare, 3 delar
56650
Slutpris160 SEK
Hole in One för eldosor samt dosborr
56649
Slutpris260 SEK
El-Björn byggcentral samt kablage
56648
Slutpris260 SEK
By Rydéns, "Planet", taklampa, vitmålad metall
56647
Slutpris320 SEK
Aristospel, "Puck", ishockeyspel, 1930-/40-tal
56646
Slutpris100 SEK
Bokhylla/boksnurra i ek
56645
Bokhylla/boksnurra i ek
Slutpris820 SEK
Lyngby, Danmark, vas med kyrkodekor
56644
Slutpris120 SEK
Canon Eos 600 med tillbehör
56643
Canon Eos 600 med tillbehör
Slutpris220 SEK
Diverse kameror, Zenit 12XP, Braun Paxette, Fujifilm Finepix S, 3st
56642
Slutpris260 SEK
Mercedes-Benz, grill
56641
Mercedes-Benz, grill
Slutpris100 SEK
Bordslampa, Japan, omgjord perukstock/penselvas, porslin och gulmetall, 1900-tal
56640
Slutpris500 SEK
Arthur Percy, Upsala-Ekeby, Gefle, klyftskål med blomsteruppsats, 1930/40-tal
56633
Slutpris1 600 SEK
Emil Hermann, Waldstetten, Baden-Württemberg, Tyskland, bricka i sterling silver
56639
Slutpris9 400 SEK
Värdering9 000 SEK
Transplastic S.A. Tito, Spanien, snackskål i plast, 1970-tal
56632
Slutpris480 SEK
Max Gehlsen (1881-1960), olja på duk, kvinna vid träd
56634
Slutpris300 SEK
Svensk Bebyggelse, Malmöhus Län, 1946
56631
Slutpris360 SEK
Konst/hantverksböcker, Erik Höglund, Folkligt dräktsilver, Gamla ur mm, 4st
56630
Slutpris160 SEK
Växtpress, 1900-talets första hälft
56629
Slutpris160 SEK
Skrivbordslampa, metall
56628
Skrivbordslampa, metall
Slutpris160 SEK
Glasföremål, Kosta Boda, Sea, Skruf, Målerås mm, 7st
56627
Slutpris200 SEK
Konstböcker, Tusenkonstnären Stig Lindberg samt Lladro
56624
Slutpris260 SEK
Rörstrand, Faxe, Söholm, vaser, 3st
56626
Slutpris280 SEK
Figuriner, fiskar, Ego mm, 4st
56625
Slutpris120 SEK
Bröderna Wallin, Lidköping, ljusstakar i silver, 1962, 1 par
56622
Slutpris980 SEK
Värdering1 500 SEK
Sigrid Richter, Rörstrand, "Eden", assietter, 5st
56623
Slutpris300 SEK